...

Hakkımızda

---Güvenli, konforlu ve ekonomik ulaşım ilkesini benimseyen firmamız sunmuş olduğu vip transfer. Hizmetini amatör ruh profesyonel iş misyonunu spesifik olarak benimsemiştir Firmamız Bodrumun Yerel  Menşeili Markasıdır

---Bodrum bölgesinde  yarımadanın her noktasında yılın 12 ayında yüksek talep gören destinasyonlara her an vip transfer hizmeti ile hızlı ve ekonomik ulaşım sunmaktadır.

---Özel olarak tasarlanmış ve son teknoloji ile donatılmış araçlarımız, güleryüzlü personelimiz, misafirlerimize her zaman benzersiz bir ulaşım deneyimi sunmayı hedefleyen 7/24 transfer operasyon departmanımız, yabancı dil bilen şoför, operasyon ve karşılama ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize mükemmel bir tatilin başlangıcını ve uğurlamasını sunuyoruz.

---Bodrum Vip Transfer olarak Toplantı & Kongre organizasyonlarınızda, engelli transferi, kurumsal transfer ve tur taleplerinizde de özenle hizmet vermekteyiz.Web sitemiz üzerinden her türlü rezervasyon taleplerini iletebileceğiniz gibi +90 (532) 725 80 85 numaralı operasyon hattımızdan direk yada whatsapp ile  365 gün 24 saat destek vermekteyiz.

---Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bodrum Vip Transfer İyi Tatailler diler