loading

Aklınıza bir şey mi takıldı ?

REZERVASYONUMDA BELİRTİLEN ÜCRET DIŞINDA BAŞKA BİR ÜCRET ÖDEYECEK MİYİM?

Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında asla ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz.

GELİŞ UÇAĞIMDA RÖTARDAN KAYNAKLANAN GECİKMELERDE EKSTRA ÜCRET ÖDEMEM GEREKİYOR MU?

Olası bir rötar için gecikme süresi gözetmeksizin sizden ekstra ücret almıyoruz. Uçağınızın rötarlı iniş saatinde ilgili personelimiz hazır bulunacaktır ve sizi havaalanında çaresiz bırakmayacağımıza emin olabilirsiniz.

Önemli not: Uçağınızın belirtilen rötarlı saatten erken inmiş olması ve takip etmekte olduğumuz uçuş ekranının veri kaynağı olan yetkili kurumun erken iniş bilgisini yayınlamaması veya ilgili havayolu firmasından net bilgi alınamaması ya da yanlış bilgi yayınlanması gibi durumlar yaşanmaktadır. Böyle bir durum karşısında ilgili personelimiz çıkışta bulunmuyorsa lütfen 24/7 operasyon merkezimizden bizimle irtibata geçiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

BAVUL VE ÇANTA HARİCİ EKSTRA BAGAJIM VARSA NE YAPMALIYIM?

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna bagajınızın cinsini ve boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir. 

OTEL, MARİNA, LİMAN, EV VEYA BİR ADRESTEN ÇIKIŞLI TRANSFERİMİZ NASIL ORGANİZE EDİLMEKTEDİR?

Rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

KARŞILAMA GÖREVLİNİZİ VE KARŞILAMA TABELANIZI HAVALİMANI ÇIKIŞINDA GÖREMEDİĞİM ZAMAN NE YAPMALIYIM?

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun altında belirtilen telefon numarasından 24/7 operasyon merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. (operasyon merkezi telefon numaramız web sayfamızın sağ üst köşesinde de belirtilmektedir.)

TRANSFER ARAÇLARINIZDA SİGARA VEYA ALKOL İÇİLİYOR MU?

Hayır, Kanunlar ve hijyen yönetmeliği gereği araçlarımızda tütün, sigara ve alkol içilememektedir.

SEÇMİŞ OLDUĞUM TRANSFER İLE AYNI KATEGORİDE VEYA ÜST KATEGORİDE FARKLI BİR ARACIN GELMESİ DURUMUNDA EKSTRA ÜCRET ÖDÜYOR MUYUM?

Hayır, Herhangi bir fiyat farkı talep edilmez. Operasyonel anlamda transfer aracı değişiklikleri, rötarlı uçak inişlerindeki yoğunluklar paralelinde veya diğer sebeplerden dolayı rezervasyonunuzda belirtmiş olduğunuz araçtan farklı olarak aynı kategoride veya üst kategoride bir aracın gelmesi söz konusu olabilir.

EVCİL HAYVANIM VARSA NE YAPMALIYIM?

Rezervasyon formundaki “Notunuz” kutucuğuna evcil hayvanınızın cinsini ve kafes boyutlarını belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylanırken gerekli bilgi verilecektir.

DÖNÜŞ TRANSFERİMİZ NASIL ORGANİZE EDİLMEKTEDİR?

Size göndermiş olduğumuz rezervasyon formunun bir örneği tarafınızca teyit edilmesi için sürücülerimize verilmekte ve dönüş bilgilerinizin teyidi sürücülerimiz tarafından alınmaktadır. Teyidi alınan gün ve saatten yaklaşık olarak 10 dakika önce belirtmiş olduğunuz yerde veya adreste transfer aracımız hazır bulunacak ve aracınızın hazır olduğu bilgisi sürücümüz tarafından verilecektir. (Otel çıkışlarınızda checkout yapılmış olabileceğinden sürücülerimiz size ulaşamadığı takdirde resepsiyon görevlilerine bilgi vermektedirler.)

REZERVASYON FORMUNU GÖNDERDİM AMA ONAY FORMUNUZ BANA ULAŞMADI

Türkiye yerel mesai saatleri içinde onay formunuz ortalama 30 dakika içinde gönderilmektedir. Yerel mesai saatleri dışında rezervasyon yaptıysanız, mesai başlangıcında rezervasyonunuz onaylanacaktır.
 

Onay formunuzun ulaşmamasının olası sebepleri…


- Yerel mesai saatleri dışında olmamız.
 

- Nadirde olsa size göndermiş olduğumuz onay formunuzu içeren epostanın kişisel eposta sağlayıcınızın veya kurumsal eposta uzantılarınızda şirket sunucularının güvenlik duvarlarının karmaşık yapısından kaynaklanabilecek spam algılamasından dolayı gelen kutunuza düşmemesi.

- Web sayfamızın rezervasyon sayfasında formu doldururken kullanabileceğiniz alfabe ve sayı karakterleri harici karakterlerin şirket sunucularımızdaki hassas yapıdan kaynaklanan spam algılamasının tetiklemesiyle epostanızın güvenlik duvarına takılması sonucu epostanızın tarafımıza ulaşmaması.

Belirli bir sürede onay epostanız size ulaşmadıysa veya rezervasyon talebinizin iletimi konusunda tereddüt taşıyorsanız lütfen rezervasyon hizmetlerimizi arayarak veya eposta göndererek bizimle iletişime geçiniz. 

İLETİŞİME NASIL GEÇERİM?

7/24 (0532 725 8085) Numaramızdan Rezervasyon, Teyit ve ve Alan Transfer anında iletişime geçebilirsiniz. Rezervasyonsuz olarak araçlarımızın uygunluğuna göre şehir içi transfer hizmetimiz bulunmaktadır.