...

Güllük Transfer

Güllük Transfer

Güllük Transfer  Bodrum yolu üzerinden gidilen ve sağ yöne ayrılan 8 km’lik yoldan ulaşılan ve aynı ismi taşıyan körfezin ucundaki bir koyda (asın koyu) yer alan tatlı bir sahil kasabasıdır. Milas’a bağlı olan bir belde durumunda olan ilçe görünümüne sahiptir. Bodrum yoğunluğuyla tezatlık oluşturan oldukça sakin bir tatil yöresidir. Güllük en önemli özelliği olan çevresinde yer almakta olan boksit ve feldispat rezervlerinin sevk noktası olması sebebiyle bir hayli işlek ve gelişmiş durumdadır.Limanın dışında balık avcılığı ve turizm sektörü önemli faaliyet alanları ve geçim kaynaklarıdır. Kentin kuzeyinde kurulu dalyan da ve denizde iyi düzeyde balık çıkmakta. En çok lüfer balığı, kefal balığı ve yılan balığı avlanmaktadır. Ayrıca çevre de bulunan koyların çoğunda da kültür balıkçılığı da yapılmakta olup çipura ve levrek de yetiştirilmektedir. Güllük Transfer Turistik açıdan güllük sahil şeridinden daha sonra yükselen tepeliklerdeki turistik olan tesisler ve yazlıklarla büyük bir dikkat çeker. Biz güllük transfer olarak size bütün bu güzelliklere ulaşmanızı sağlamak için büyük bir çaba sarf ediyoruz.

Bodrum Güllük Transfer

Güllük transfer’ i tercih etmenizin birçok nedeni var. Bodrum ve çevresindeki havalimanı, otel ya da belirttiğiniz herhangi bir noktada size istediğiniz herhangi bir başka noktaya profesyonel şoförlerimiz eşliğinde, oldukça konforlu vip araçlarımız ile, vip transfer konusunda memnuniyet garantisi vermekteyiz. İşimizde iddialı bir transfer şirketiyiz. Güllük Transfer Amacımız Avrupa birliği karayolları transferi ilkelerini benimseyerek etkin güven çerçevesi içerisinde işimizde iddialı bir taşımacılık şirketiyiz.Emniyetli ulaşımın çevremize verdiği olumsuz etkileri azaltmak amacıyla ilkelerimizden taviz vermeden müşterilerimizin memnuniyetini önümüzdeki yıllara taşımak gayretindeyiz. Güllük Transfer hizmetlerimizde hem uygun fiyatlı hem de konforlu seyahat yapmanız firmamız sayesinde mümkündür. Transferlerimizde ihtiyacınız olabilecek tüm gereksinimlere kusursuz biçimde çözüm bulmaktayız.

Bodrum Havaalanı Güllük Transfer

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetler sadece kendi profesyonel şoförlerimiz eşliğinde değil aynı zamanda araçlarımızı sizin dilediğiniz şoför veya kendiniz de kullanabilmektesiniz. Araçlarımız lüks ve son teknoloji donanımlara sahip olup size oldukça konforlu bir yolculuk sağlar. Güllük transfer firmamız yasal olan yükümlülüklerini eksik olmadan yerine getirmiş olmakla birlikte Avrupa birliği standartlarında size hizmet sunmaktadır.Güllük transfer firmamız size en düşük fiyat seviyesinde oldukça yüksek kaliteyi sağlamak için çalışmakta olup ve hizmetlerimizi her geçen gün daha iyi bir seviyeye taşımak amacıyla gayret sarf etmekteyiz. Bodrum havalimanı taşıma hizmetlerimiz temelinde verdiğimiz detaylı hizmetlerimiz müşterilerimizin taleplerine göre şekillendirilebilmekte ve müşterilerimize sıradan bir hizmet sunmak istemediğimiz için özel çözümler üretebilmekteyiz. Tatilinizi en güzel bir biçimde sıkıntı çekmeden geçirebilmeniz bizim için oldukça önemlidir ve bunun için ihtiyacınız olan tüm taşıma hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Transfer Hizmetlerimizde mağdur olma ihtimalinizin bulunmadığı gibi, en üst seviyede benzersiz bir deneyim ödediğiniz ücretin tam karşılığı olacaktır.